هزینه اوزون تراپی

هزینه اوزون تراپی: تزریق گاز ازن و کاربردهای گسترده اوزون تراپی در حوزه های درمانی بسیار متنوع ، این روش را بسیار ویژه نموده و باعث طرح سوال هزینه اوزون تراپی و پی گیری آن می شود . البته امروزه در کشور عزیزمان در خصوص بیماری های مفاصل ، درد ، آرتروز ، آرتریت ، درمان دیسک و علی الخصوص بهبود و ترمیم زخم و عفونت شناخت بسیار خوبی ایجاد شده است ، بطوریکه هم اکنون برخی مراکز درمانی در این حوزه در حال فعالیت می باشند . از طرفی هزینه اوزون تراپی با نرخ های متفاوتی تعیین می شود .

هزینه اوزون درمانی نسبت به بسیاری از درمان های دیگر مشابه بسیار پایین تر می باشد. البته هزینه اوزون درمانی در اطاق عمل به دلیل شرایط اطاق عمل  و اینکه مکانیسم اصلی تزریق اوزون در اطاق عمل نوکلئوتومی می باشد ، متغیر می باشد.

اوزون تراپی و پلاسمااوزون تراپی در کنار موثر بودن و بی عارضه بودن، یکی از مقرون به صرفه ترین درمان ها جهت کنترل دردهای مربوط به ستون فقرات (تنگی کانال و دیسک) ، آرتروز زانو و دردهای شانه ، مچ دست و پا و تنیس البو و کارپال تونل و تاندونیت آشیل و خار پاشنه می باشد.
در کتاب تعرفه ها این نوع درمان، تعرفه مشخص و برابر با ۱۳k دارد.
جهت اطلاعات کامل ، مشاوره رایگان با پزشک با شماره تلفن های ۰۲۱۸۸۳۰۹۷۱۷ , ۰۲۱۸۸۸۴۶۱۳۲ تماس حاصل فرمایید.

هزینه اوزون تراپی

آمپول اوزون چگونه تهیه می شود و آیا تزریق آمپول اوزون دردناک است؟

آمپول اوزون توسط دستگاه اوزون ساز تهیه می شود یعنی دستگاهی  وجود دارد که می تواند گاز اکسیژن را تبدیل به اوزون در غلظت پزشکی و درمانی برای بیمار بکند . اوزون در بدن مجددا به اکسیژن و رادیکال O تبدیل می شود و این اتفاقی است که موجب اثرات معجزه آسای اوزون تراپی می شود. 

تزریق آمپول اوزون در صورتیکه با بی حسی به کار برده شود برای بیمار دردی بیشتر از یک تزریق عضلانی معمولی نخواهد داشت.

اهمیت موضوع در اوزون تراپی نوع دستگاه های کلینیکی آن می باشد ، چرا که دقت و تکنولوژی دستگاه های ازن تراپی در خصوص کالیبراسیون غلظت بسیار با اهمیت می باشد و در واقع در نتایج درمان بسیار تفاوت ایجاد می کند و به همین منظور تفاوت بسیار زیادی در قیمت دستگاه ها نسبت به تکنولوژی ساخت آنها می باشد . حتی دیده شده است برخی مراکز از دستگاه های ازن خانگی و یا صنعتی در خصوص اوزون تراپی استفاده می کنند . بطوریکه در خصوص دستگاه های کلینیکی نیز با توجه به نوع تکنولوژی آن ، هم قیمت دستگاه و هم میزان سرمایه گذاری بسیار متفاوت است و یا اینکه برخی درمانگرها از یک دستگاه بطور همزمان برای چند بیمار استفاده می کنند که علاوه بر کاهش میزان پروتکل ازون مورد نیاز ، تعداد جلسات ازون تراپی را بسیار زیاد می کند و در کل با کاهش قیمت اوزون تراپی برای بیمار، ارزان بودن اوزون تراپی به اشتباه برای مراجعه کنندگان تداعی می شود . به همین منظور پیشنهاد می شود جهت مراجعه به مراکز اوزون درمانی به گونه ایی در خصوص موارد فوق با دقت ارزیابی نموده و پس از اطمینان از این روش استفاده نمائید تا خدایی نکرده روش ازون تراپی به عنوان یک روش بدون موثر مطرح نگردد.

یکی دیگر از نتایج درمانی فوق العاده اوزون تراپی ، درمان دیسک کمر می باشد که در این روش بدون نیاز به جراحی در زمان کمتر از نیم ساعت با تزریق اوزون به داخل دیسک پاسخ بسیار خوبی می توان گرفت بطوریکه تقریبا می توان گفت این روش عوارضی به همراه ندارد و با توجه به اینکه خیلی از متقاضیان استفاده از این روش به دنبال آگاهی از نرخ درمانی هستند باید گفت که عموماٌ مراکز درمانی هزینه ها متغیر می باشد .

البته این روش درمان خوشبختانه مورد توجه خیلی از اساتید پزشک و جامعه پزشکی قرار گرفته و مسیر خوبی را در جهت اینکه در آینده نزدیک در خصوص خیلی از بیماری های دیگر که فوق العاده به درمان بیماری ها پاسخ می دهد در حال طی کردن می باشد . 

نوشتهٔ پیشین
اوزون تراپی چیست
نوشتهٔ بعدی
فواید اوزون درمانی

2 دیدگاه. Leave new

 • ابراهیم اسدی
  اکتبر 15, 2018 2:50 ب.ظ

  با سلام و احترام خدمت شمابزرگوار بنده پرستار هستم و در دو ICU مختلف در رشت مشغول به خدمت هستم چندی پیش یکی از بیمارانی که با روش اوزون درمانی تونسته بود پاشو حفظ کنه رو دیدم و خیلی جالب بود و این محبت از دست میره متاستفانه برای خیلی ها که هم شرایط اومدن به تهران رو ندارن و هم اینکه اصلا موقعیت آشنایی بااین روش رو ندارد اگر بشه مرکزی رو در رشت تاسیس کرد که دراین راستا فعالیت کنه بسیار موقعیت مناسب هم برای خدمت هم برای کسب درآمد میشه شما نطرتون در این خصوص چیه؟

  پاسخ
 • زهرا رحمانی
  اکتبر 20, 2019 1:14 ب.ظ

  با سلام ایا ارتروز شدید و پیشرفته با اوزون تراپی درمان میشود

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با کلینیک